O mnie

Dr. Hanna Buławka-Burgard.

Wszyscy wiemy, że znajomość języka angielskiego jest we współczesnym świecie absolutną koniecznością, ale czy każdy styl komunikacji przynosi optymalne efekty w globalnym środowisku pracy? Jakie umiejętności językowe i interpersonalne są niezbędne aby odnaleźć się wśród meandrów międzynarodowych negocjacji, oraz na czym polega skuteczna komunikacja międzykulturowa?

Te i inne pytanie skłoniły mnie do prowadzenia usług szkoleniowych dla firm i osób indywidualnych które wychodzą naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom dzisiejszego biznesu.

Jako specjalista ds. języka angielskiego oraz komunikacji z chęcią pomogę Ci rozwinąć skrzydła w obranej przez Ciebie dziedzinie.

Rozwiązywanie realnych problemów w których istotną rolę odgrywa język to moja życiowa pasja.
Doświadczenie.

Po ukończeniu studiów magisterskich na Uniwersytecie Birmingham (Wielka Brytania) na kierunku lingwistyka stosowana prowadziłam badania doktoranckie nad sposobami prezentacji kobiet polityków w mediach polskich (publikacja WFW w 2013 r.).

W 2013 r. dołączyłam do zespołu londyńskiej firmy, gdzie analizowałam wizerunki marek i firm w brytyjskich mediach oraz monitorowałam przebieg kampanii reklamowych. Ponad dziesięcioletni pobyt w Wielkiej Brytanii i Niemczech wzbudził moje zainteresowanie dziedziną komunikacji międzykulturowej oraz dialogiem w miejscu pracy. W 2015 r. zaczęłam wykorzystywać swoje interdyscyplinarne doświadczenie w Warszawie prowadząc szkolenia z języka angielskiego w biznesie oraz komunikacji międzykulturowej.

Nadrzędnym celem mojej pracy jest wpieranie pracowników firm w podnoszeniu sprawności komunikacyjnej oraz interpersonalnej, tak aby umożliwić osiągnięcie pełni ich umiejętności i potencjału.

Kwalifikacje.
  • Konsultant ds. języka angielskiego: Komunikacja Międzykulturowa w Biznesie
  • Pracownik naukowy i analityk mediów (Doktor Lingwistyki Stosowanej – anglista)
  • 11 - letnie doświadczenie międzynarodowe (Birmingham, London, Stuttgart)
  • Prelegent na konferencjach naukowych (Japonia, Brazylia, Czechy, Wielka Brytania, Rumunia, Malta, Polska)
  • Członek stowarzyszeń IATEFL, BESIG, SIETAR, CIPD, CIPR, IGALA
  • Certyfikowany trener międzykulturowy – Richard Lewis Communications
Gdzie działam?
Szkolenia prowadzę na terenie Warszawy w siedzibie firmy klienta lub innym wskazanym przez Państwo miejscu.

Get in touch.

Szukasz praktycznego szkolenia w języku angielskim w konkretnych sytuacjach biznesowych? Napisz do mnie lub zadzwoń. Cieszę się na przyszłą współpracę.
Warszawa
+48661 120 761
(pon - pt, 9am-5pm)
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj numer telefonu
Podaj treść wiadomości
Zaznacz checkbox
backtotop