Współpraca.

Kompleksowy charakter komunikacji międzyludzkiej oraz specyfika biznesu w której jest ona osadzona wymagają modelu współpracy opartej na koncepcji konsultingowej. Dlatego w Warsaw Communications działamy według następującego planu:

 • Ustalamy dokładne cele szkolenia

  Klient wypełnia kwestionariusz podczas wywiadu osobistego na podstawie którego sporządzany jest profil komunikacyjny oraz definiowane szczegółowe potrzeby językowe.

 • Indywidualnie dostosowujemy program

  Analiza kompetencji, motywacji oraz oczekiwań klienta jest niezbędna do opracowania indywidualnego programu szkolenia, który służy rozwiązywaniu jasno sprecyzowanych wyzwań komunikacyjnych.

 • Określamy optymalną ilość zajęć

  Mając przed sobą dokładne cele szkoleniowe firmy-klienta, w kolejnym etapie współpracy podejmujemy decyzję co do długości kursu oraz częstotliwości spotkań.

 • Rozpoczynamy współpracę

  Zajęcia jednoosobowe lub grupowe odbywają się w siedzibie firmy pracownika bądź innej uprzednio ustalonej lokalizacji. Dostosowane są do środowiska oraz stylu pracy klienta.

Porozmawiajmy o współpracy.
Masz pytanie dotyczące mojej działalności? Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie? Skorzystaj z formularza i wyraź swoje wątpliwości - z przyjemnością wszystko Ci wyjaśnię.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj numer telefonu
Podaj treść wiadomości
Zaznacz checkbox
Gdzie działam?
Szkolenia prowadzę na terenie Warszawy w siedzibie firmy klienta lub innym wskazanym przez Państwo miejscu.

Get in touch.

Szukasz praktycznego szkolenia w języku angielskim w konkretnych sytuacjach biznesowych? Napisz do mnie lub zadzwoń. Cieszę się na przyszłą współpracę.
Warszawa
+48661 120 761
(pon - pt, 9am-5pm)
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj numer telefonu
Podaj treść wiadomości
Zaznacz checkbox
backtotop